Notice: Trying to get property of non-object in /tpl/modern/header.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in /tpl/modern/header.php on line 21
Glassing - Blog z poradami, panele szklane
32-652 Bulowice, ul. Krakowska 8
2020-02-07 „Zapomnieliśmy o..!" 5 niespodziewanych wydatków przy remoncie mieszkania

Każdy, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie, doskonale wie, ile stresu generuje panujący przy tym bałagan i zamieszanie. Remont jest przedsięwzięciem kosztownym, dlatego powinien być bardzo dobrze zaplanowany. Niestety, nierzadko zdarza się, że na skutek chaosu i różnych niedopatrzeń, pomijane są ukryte koszty remontu, przez które następnie trzeba płacić więcej, niejednokrotnie ratując się kredytem albo chwilówką. O czym najczęściej zapominamy?

2017-06-01 Ranking najczęściej wybieranych wzorów paneli szklanych


Najczęściej wybierane wzory paneli szklanych TOP 52015-09-07 Jak odmienić starą szafę, wnękę?

Jeśli posiadacie Państwo szafę lub zabudowaną wnękę, a jej wygląd przestał być dla Państwa atrakcyjny - proponujemy w łatwy sposób nadać jej nowego atrakcyjnego wyglądu.
IdeaGlass to seria spersonalizowanych szaf przesuwnych również do samodzielnego montażu.

Drzwi frontowe szafy przesuwnej wykonujemy łącząc najwyższej jakości profile aluminiowe firm Sevroll oraz Astin z panelami szklanymi UnoGlass+.
Systemy aluminiowe stworzone specjalnie do szaf przesuwnych z grafiką na szkle nadają odpowiednią sztywność i gwarantują działanie przez wiele,wiele lat. Standardowo dostępne w kolorach: srebrnym ,złotym i białym. Istnieje możliwość lakierowania profili na dowolny kolor z palety kolorów RAL.


Bezpieczne wypełnienie szklane z grafiką drukowaną na szkle o grubości 4mm - UnoGlass+ pozwala na tworzenie indywidualnych grafik do szaf. Wzory szaf są starannie przygotowywane przez nasz dział kreacji w porozumieniu z klientem dzięki czemu gwarantujemy 100% zadowolenia.

Zamawiając szafę lub same drzwi przesuwne do zabudowy otrzymują Państwo kompletny zestaw do samodzielnego montażu.

Na Państwa życzenie wykonujemy również usługi dodatkowe:
- bezpłatny transport do klienta;
- usługę wniesienia;
- usługę montażu szafy;
- usługę zabudowy wnęk;


Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt telefoniczny 33 875 15 03 lub mailowy: kontakt@glassing.pl

2015-02-02 Jak zrobić prosty remont kuchni?

Jednym z pierwszych miejsc, które oglądamy każdego ranka po przebudzeniu jest kuchnia, w której parzymy świeżą kawę, przygotowujemy śniadanie, kanapki dla dzieci itd. Czy zdarza się wam z westchnieniem spoglądać na ściany, meble, sprzęt i myśleć: „Przydałoby się zrobić remont”. Jednak słowo remont wiąże się na ogół z dużymi kosztami, nakładem pracy i wszechobecnym bałaganem… może jednak nie w tym roku? Jeśli chcieliby Państwo odświeżyć wygląd swojej kuchni, postaramy się doradzić, jak zrobić prosty remont bez wydawania fortuny i zamykania kuchni na długie tygodnie.

2015-01-09 Jak zadbać o czystość paneli szklanych?

Jak zadbać o czystość paneli szklanych?

Panele szklane są pięknym i funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrz. Można je stosować w różnych pomieszczeniach, które zyskują dzięki temu odmieniony, nowoczesny wygląd. Jednak przyjemny proces zakupu, wybieranie grafiki, montaż nie stanowią większego problemu, co jednak zrobić po pewnym czasie, gdy zostaniemy sami z panelami, które prędzej czy później będzie trzeba wyczyścić, aby zachowały swój blask na lata? Jak poradzić sobie ze szkłem w naszym mieszkaniu?

Wykonanie strony internetowej i obsługa marketingowa: SEI Weboski