32-652 Bulowice, ul. Krakowska 8

#zostajewdomu - Działania w związku z rozwojem epidemii COVID-19

#zostajewdomu - Działania w związku z rozwojem epidemii COVID-19
Działania i procedury podjęte w związku z rozwojem epidemii COVID-19 wywoływanej koronawirusem.
 Szanowni Klienci,

W trosce o zdrowie Państwa i naszych Pracowników, w związku z rozwojem epidemii COVID-19 wywoływanej koronawirusem, informujemy o wdrożonych już procedurach i działaniach zapobiegających, które zostały podjęte, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. 

• Przestrzegamy wszelkich ustawowo wprowadzanych zaleceń, są one
respektowanie i wdrażane.

  • Biuro pracuje pełną parą,  w niemal pełnym zakresie - ale zdalnie.
  •  Bardzo prosimy o dokonywanie zamówień na razie wyłącznie zdalnie (przez telefon czy mail).
  • Produkcja pracuje bez zmian.
  • W tym trudnym czasie potwierdzamy pełną gotowość realizacji Państwa zleceń i dostępność towarów. Jesteśmy przygotowani na pełną sprzedaż w obecnym czasie.
  • Każdy Klient do zamówionego towaru/paneli szklanych (sprzedaż internetowa oraz telefoniczna) otrzyma płyn do czyszczenia i dezynfekcji GRATIS!

• Wstrzymane zostały wszystkie służbowe podróże zagraniczne naszych pracowników.

• Ograniczyliśmy do niezbędnego minimum wszystkie spotkania zewnętrzne i wewnętrzne.

  • Pomiary wykonywane są przez jedną wyznaczoną osobę z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa (podczas pomiaru znajduje się wyłącznie jedna osoba, unikamy kontaktu bezpośredniego).
  • Usługa montażu na razie - dla bezpieczeństwa i w poczuciu odpowiedzialności społecznej- zawieszamy wykonywanie montaży. Zapewniamy, że gdy tylko sytuacja w związku z koronawirusem się uspokoi, będziemy je wykonywać niezwłocznie, w pierwszej kolejności. O wszystkim będziemy Państwa na bieżąco informować. Dziękujemy za zrozumienie tej trudnej sytuacji.
  • Transport zamówionych przez Państwa towarów odbywa się planowo z dużym naciskiem na bezpieczeństwo i zaostrzone procedury odbioru. Towar zostaje wydany wyłącznie bezpośrednio odbierającemu prosto z samochodu, brak możliwości usługi wniesienia.

• W firmie  przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny wskazanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszyscy nasi pracownicy dostali pełną informację o chorobie COVID-19 oraz o zaleceniach związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa. W całej firmie są wprowadzone procedury dodatkowej dezynfekcji. Nie wpuszczane są również osoby zewnętrzne, jeśli nie jest to naprawdę konieczne.

Jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji. Zamówienia i wszelkie kwestie handlowe realizowane są w sposób ciągły i niezachwiany. W ważnych dla Państwa sytuacjach, kiedy
wymagany jest kontakt osobisty, jesteśmy na niego gotowi. Przestrzegamy
wówczas ogólnie wprowadzonych zasad.

Dokładamy wszelkich starań, aby w tym trudnym czasie nasza współpraca
przebiegała bez przeszkód. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rozwoju
sytuacji.  Pozostajemy w  kontakcie!

Zespół Glassing.

Wykonanie strony internetowej i obsługa marketingowa: SEI Weboski