Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora wycen przez internet, aby poznać orientacyjny koszt wykonania interesujących Państwa paneli.

lp.szerokość x wysokośćrodzaj szkłahart.dodatkowa obróbkaprojekt graficznyilośćmontażekspreswycena 
1. x cm x
 Wykonanie paneli:221.00 zł
 Montaż:0.00 zł
 Łącznie:
1.00
221.00 zł

Cennik paneli szklanych z nadrukiem

Jak w prosty sposób mogą Państwo dokonać samodzielnej wyceny paneli szklanych z wydrukiem.

W celu poprawnej wyceny paneli szkanych – Proszę wprowadzić rozmiar :szerokość oraz wysokość.

  • jednostką miary przyjętą w kalkulatorze jest 1 cm;
  • podane ceny są orientacyjnymi cenemi netto , każdorazowo należy doliczyć VAT 23%
  • maksymalny rozmiar szkła w jednym kawałku wynosi 149,5cm x 370 cm;
  • dla paneli powyżej 250 cm należy doliczyć dopłatę w wysokości 100 zł/sztuka – kalkulator nie uwzględnia tej dopłaty;
  • wymiary paneli szklanych wpisujemy w oddzielnych pozycjach dla każdej formatki szkła.

Jeśli mają Państwo trudności z korzystaniem z kalkulatora online ? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Bardzo chętnie udzielimy rzeczowej informacji ,pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj szkła oraz technologię wykonania paneli szklanych z nadrukiem. Podczas rozmowy wyliczymy koszt zakupu dekoracji szklanych – również z montażem.

cennik paneli szklanych z nadrukiem

 Z rozwijanego menu w cenniku mogą Państwo wybrać rodzaj produktu, panela szklanego

 

-szkło laminowane Uno Glass (UG) – druk na folii PVC stanowiącej jedną z warstw laminowanego szkła.Metoda druku solwentowego High Quality – druk 4 kolorami CMYK na szkle typu float (standardowy rodzaj szkła o zielonkawym zabarwieniu)

-szkło laminowane Uno Glass + (UG+) – druk bezpośrednio UV na panelu szklanym. Wyższości tej metody druku polega na wyeliminowanie jednej warstwy folii oraz na lepsze odwzorowanie kolorystyczne poprzez zastosowanie dodatkowo dwóch kolorów druku -druk 6 kolorami z jakością fotograficzną na szkle typu float (standardowy rodzaj szkła o zielonkawym zabarwieniu)

-szkło laminowane UnoGlass (UG)/UnoGlass+ (UG+) magnetic – panel szklany wzbogacony o właściwości magnetyczne. Wkorzystywane jako tablice suchościeralne magnetyczne,tzwn. „whiteboard”. W przypadku wyboru tej technologii należy pamiętać, że szkło ogranicza właściwości magnetyczne i nie każdy rodzaj dostępnych na rynku magnesów (znaczników magnetycznych) będzie odpowiedni do tego rodzaju produktu.

Dodatkowo znajdujący się przy każdej pozycji parametr:

    • 4 i 6mm określa grubość szkła. Wybór grubości szkła uzależniony jest od wielu czynników min. wielkości panelu szklanego czy ewntualnego otworowania
    • optiwhite – szkło odbarwione, bezbarwne o obiżonej zawartości żelaza, znacznie pozbawione zielonkawej poświaty. Doskonale nadaje się do zastosowania w każdej sytuacji kiedy panel szklanych wymaga zachowania czystości barw. Bardzo często stosowany w pomieszczeniach o kolorystyce bieli i szarości.

Więcej informacji na temat technologii wykonania paneli szklanych znajdą Państwo w zakładce technologie oraz w naszym poradniku 

cennik paneli szklanych

Jeśli Państwa panele szklane mają być hartowane -w kalkulatorze paneli szlanych  Proszę zaznaczyć opcję hartowania w okienku

 

 

cennik paneli szklanych

 

Dodatkowa obróbka

Cennik paneli szklanych w Standardzie uwzglednia szlif krawędzi. Jeśli panel wymaga dodatkowej obróbki jak wycięcie otworów, wybierz jedną z dostępnych opcji.

 

cennik paneli szklanych

Projekt Graficzny 

W cennik paneli szklanych mają Państwo możliwość wyboruybierz jednej z dwóch opcji „Zakup i dostosowanie 1 zdjęcia” lub „Zakup i dostosowanie 2 zdjęć”.

Zdjęcia wybieramy z dostępnej na naszej stronie, starannie wyselekcjonowanej oraz poszerzanej bazy wzorów. Jeśli nie znaleźli Państwo interesującego wzoru mogą Pańswo wybrać zdjcie ze standardowej kolekcji www.fotolia.pl (https://stock.adobe.com/pl) zapisując jego numer. Numer zdjęcia prosimy podać przy zamówieniu -wykupimy i dostosujemy do przesłanych wymiarów. Dostosowanie wzoru rozumiane jest w tym przypadku jako kadrowania do formatu bez jakiejkolwiek ingerencji w oryginalne zdjęcie. W przypadku bardziej złożonych projektów graficznych wyceniane są one indywidualnie.

 

cennik paneli szklanych

Cennik paneli szklanych z nadrukiem

usługa EKSPRES – terminy realizacji zamówień

Usługa skraca standardowy termin realizacji o ok. 1. tydzień

Standardowy czas realizacji zleceń około 3 tygodni dla szkła nie hartowanego i około 4 tygodni dla szkła hartowanego

cennik paneli szklanych z nadrukiem

Cennik paneli szklanych -usługa Montażu – opcja montażu dostępna dla województw: śląskiego i małopolski

 

cennik paneli szklanych

Your Content Goes Here

Bardzo często nasi klienci korzystają z wiedzy i doświadczenia w zakresie pomiaru oraz montażu paneli szklanych. Z uwagi na tenn fakt cennik online uwzględnia możliwość zaznaczenia przez Państwa i skalkulowania rónież tej opcji. Montaż jest usługą składającą się z pomiaru paneli szklanych podczas którego omawiane są wszystkie techniczne zagadnienia związane z konkretną inwestycją. Pomiar i usługa montażu dostępna jest dla osób zdecydowanych. Cena ustalana na podstawie wstępnej kalkulacji produktów zwymiarowanych przez klienta.

Standardowy zakres prac montażowych to osadzenie uprzednio zwymiarowanych paneli szklanych na kleju montażowym. Dodatkowe usługi jak obróbka czy silikonowanie wyceniane są indywidualnie.

W tym przypadku cena usługi zawiera dla Państwa również koszty transportu i wniesienia.

Transport paneli szklanych

W przypadku kiedy zamawiają Państwo panele szklane bez usługi montażu , cena dostawy kalkulowana jest indywidualnie.

Panele szklane w przypadku zleceń wielkogabarytowych dostarczamy do Państwa własnym transportem – transport łączony. Termin dostawy ustalany jest indywidualnie. Panel dostarczany jest w taki sposób by klient mógł ocenić jego jakość oraz stan techniczny – zabezpieczone narożniki. Dostawa nie obejmuje wniesienia.

Współpraca

Właścicieli zakładów szklarskich, producentów mebli oraz architektów wnętrz zainteresowanych wspópracą prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnej oferty.

Informacje dodatkowe :

dla projektantów i grafików: domyślnym profilem kolorystycznym drukarni MediaPress- Glassing jest ISO Coated V2 ECI

Cennik paneli szklanych ma charakter informacyjny i nie stanowi wiążącej oferty. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego i mailowego – nasi konsultanci pomogą dobrać odpwiedni rodzaj szkła oraz technologii wykonania w rezultacie czego otrzymają Państwo wycenę.

Zapraszamy do kontaktu