Inne wzory paneli szklanych

Kwiaty i rośliny  – wzory paneli szklanych

Roślinne motywy nawiązujące do natury to ponadczasowe rozwiązanie do każdego rodzaju wnętrz. Panele szklane ze wzorem kwiatów i roślin pasują do stylu glamour, minimalistycznego, rustykalnego, skandynawskiego czy nawet loftowego. Rodzaj paneli oraz ich kolor dopasuj w zależności od zamierzonego efektu. Grafiki z motywem roślinnym mogą być jedynym elementem tego rodzaju lub możesz je zestawić z innymi dekoracjami nawiązującymi do przyrody.

Rośliny jako dekoracja w Twoim domu

Z pomocą paneli szklanych ze wzorem roślinnym możesz szybko i łatwy sposób odświeżyć swoje wnętrze i nadać mu odmienny charakter. Roślinne motywy możesz umieścić nie tylko na panelach szklanych, ale także poduszkach, narzutach, zasłonach czy meblach. Mieszkanie urządzone w stylu naturalnym to przede wszystkim proste i praktyczne rozwiązania. Kwiaty oraz rośliny we wnętrzu nigdy nie wyjdą z mody, a grafiki z roślinami i prawdziwe okazy doniczkowe potrafią wspaniale ożywić wnętrze. Coraz częściej stawiamy nie tylko na obrazy na szkle, ale także całe ściany z żywych roślin.

Aranżacja pomieszczeń z motywem kwiatów i roślin

Podczas aranżacji wnętrz powinieneś jednak zadbać o umiar w kwestii kolorystyki oraz wzorów. We wnętrzach klasycznych lub minimalistycznych postaw na delikatne wzory o subtelnej tonacji. Do wnętrz rustykalnych czy skandynawskich idealnie sprawdzą się wyraźne kwiatowe wzory, np. maki czy róże. Unikaj efektu przesytu we wnętrzu i umiejętnie połącz różnorodne kompozycje roślinne. Dobrym pomysłem jest wybór jednego motywu przewodniego do całego pomieszczenia lub mieszkania. Chcąc szybko wprowadzić trochę natury do swojego wnętrza skorzystaj z oferty Glassing. Panele szklane z motywem roślinnym są bardzo łatwe w montażu i nie wymagają specjalnego przygotowania ściany.

Kolorowe panele szklane do wnętrz

Motyw kwiatów i roślin oznacza ogromną różnorodność barw oraz kształtów. Prawidłowe wykorzystanie kolorów sprawi, że mieszkanie będzie idealnym miejscem do odpoczynku. Barwy zieleni przywołują w nas pozytywne myśli oraz skłaniają ku relaksowi. W trakcie aranżacji dobrze dopasuj kolory paneli ze szkła do swojego wnętrza. Możesz wykorzystać je na zasadzie podobieństwa, czyli postawić na zbliżoną kolorystykę paneli szklanych oraz innych dodatków i ścian. Wiele osób decyduje się na kontrastowe kolory, czyli bardzo żywe i zwracające uwagę motywy. Sposób aranżacji powinien być uzależniony od efektu, jaki chcesz osiągnąć.

W domu kwiaty przybliżą nas do natury i wprowadzą w błogi i bezpieczny stan. W poczekalniach lekarzy czy innych usługodawców eleganckie panele umilą czas oczekiwania na wizytę i poprawią nastrój.