Panele szklane i lustra XXL

Panele ze szkła z nadrukiem spotykamy w wielu polskich domach, mieszkaniach czy lokalach usługowych. W niektórych przypadkach potrzebujemy bardzo dużą taflę szkła ze wzorem. W ofercie Glassing znajdziesz panele ze szkła XXL, które możesz wykorzystać na wiele sposobów.

Zastosowanie dużych paneli szklanych XXL

W ofercie firmy Glassing znajdziesz sporo różnorodnych produktów i usług. Jednym z nich są wielkogabarytowe panele szklane oraz lustra, które mogą osiągnąć wielkość 149 cm x 360 cm. Wielu z nas zastanawia się pewnie, dlaczego klienci szukają tak dużych paneli szklanych? Odpowiedź jest bardzo prosta. W niektórych przypadkach bardzo duże rozmiary paneli szklanych XXL są wręcz niezbędne. Można oczywiście wykorzystać kilka mniejszych paneli, ale efekt nie będzie już taki sam. Widoczne będą wówczas łączenia paneli, które lekko zepsują efekt. Panele szklane XXL można wykorzystać w wielu wnętrzach. Najczęściej spotkamy je w bardzo dużych kuchniach, w których blat roboczy ma czasami ponad 3 metry długości. Dość częstym zastosowaniem są także wysokie pomieszczenia, w których zależy nam na panelach od sufitu do podłogi. Tak duże panele szklane wspaniale odbijają światło i optycznie powiększają pomieszczenie. Piękne panele szklane XXL możesz wykorzystać także w lokalach usługowych,hotelach czy SPA.

Jakie zalety mają panele szklane XXL?

Eleganckie panele wykonane ze szkła spotykamy w wielu rodzajach pomieszczeń. Najczęściej mamy do czynienia z dość małymi panelami służącymi jako ozdoba pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzyliśmy bardzo interesujący produkt, jakim są duże panele szklane XXL. Do zalet tego rozwiązania zaliczymy:

  1. możliwość pokrycia panelem szklanym dużych powierzchni,
  2. brak widocznych łączeń jak w przypadku kilku małych paneli,
  3. jednolita wysokiej jakości tafla szkła. Korzystamy ze szkła od polskich producentów, które wyróżnia niezwykła wytrzymałość i piękne oddanie barw,
  4. mnogość grafik i wzorów do wyboru. Korzystamy z banku zdjęć online,
  5. wyraźne grafiki oraz żywe kolory dzięki nadrukowi najwyższej jakości oraz kalibracji urządzeń,
  6. fachowe doradztwo dotyczące pomiarów, rodzaju szkła i nadruku,
  7. możliwość dostarczenia paneli szklanych XXL firmowym transportem i montaż u klienta.

Transport paneli szklanych i luster XXL

Jedną z usług oferowanych przez Glassing jest firmowy transport zamówionych paneli szklanych. W przypadku paneli ze szkła w rozmiarze XXL transport oraz możliwość montażu to bardzo wygodna propozycja dla klienta. Duże produkty ważą sporo, a nie każdy ma możliwość samodzielnego montażu tak dużych tafli szkła. Samochody firmowe Glassing są wyposażone w specjalne stojaki do transportu szkła. Zamówione panele są więc transportowane na stojąco i zabezpieczone specjalnymi narożnikami. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie szkła, a każdy produkt dotrze do klienta w idealnym stanie.

Jak wybrać wzór na panele ze szkła XXL?

Dobrym rozwiązaniem jest wybór paneli z imponującym widokiem czy panoramy miast. Duże panele szklane ze wzorem roślinnym nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat i przybliżają nas do natury. Na duże panele możesz wykorzystać także wzory abstrakcyjne, które bardzo dobrze wyglądają nawet w przypadku powielenia wzoru. Panele ze szkła XXL dość często wykorzystujemy w kuchni i umieszczamy na nich grafiki roślin, kwiatów czy jedzenia. Na panelach szklanych XXL każdy wzór z banku zdjęć będzie wyglądał bardzo elegancko, a Ty dostrzeżesz detale oraz wyraźne kolory.

wielkogabarytowe panele szklane

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu.