Inne wzory paneli szklanych

wzory paneli szklanych: rysunki

Obrazy na szkle są jedną z nowoczesnych form dekoracji mieszkań oraz lokali usługowych. Na uwagę zasługują zalety tego rozwiązania oraz mnogość rozmiarów i wzorów, które możesz wykorzystać w każdym pomieszczeniu. W tej kategorii pokazujemy Ci obrazy na szkle z rysunkami.

Gdzie sprawdzą się grafiki na szkle z rysunkiem?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ wiele zależy od Twoich oczekiwań i efektu, jaki chcesz uzyskać we wnętrzu. Warto wspomnieć, że w ofercie Glassing znajdziesz niezwykle różnorodne propozycje rysunków: przedstawiające miasta, postacie, widoki, zwierzęta czy abstrakcję. Obrazy na szkle z rysunkiem możesz wykorzystać w:
1. pokoju dziecięcym: sprawdzą się tutaj szczególnie rysunki przedstawiające zwierzęta lub bajkowe postacie. W banku zdjęć znajdziesz wiele kolorowych rysunków, które ożywią dziecięcy pokój,
2. lokalach usługowych: marzysz o kawiarni nawiązującej do paryskiego stylu? Powieś na ścianach grafiki na szkle ukazujące Paryż w wersji rysunkowej. W kawiarniach sprawdzą się grafiki z postaciami wesoło dyskutującymi przy stolikach,
3. salonie lub sypialni: w tych pomieszczeniach sprawdzą się szczególnie abstrakcyjne wzory,
4. biurze: jedną z propozycji są grafiki ukazujące rysunek techniczny i ołówki.
Zalety obrazów na szkle od Glassing

Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości polskiego szkła odpornego na przebarwienia. Wydruk wykonaliśmy za pomocą innowacyjnej metody gwarantującej bardzo realistyczne ukazanie kolorów oraz szczegółów zdjęcia. Każdy obraz szklany z rysunkiem został także zabezpieczony folią, która zapobiega rozbiciu szkła. Oznacza to całkowite bezpieczeństwo użytkowania, a nasze obrazy możesz wykorzystać nawet w pokoju dziecka. Do zalet zaliczymy także duży wybór wzorów oraz możliwość umieszczenia własnej grafiki na obrazie. Szkło nie pochłania wilgoci oraz zapachów, dlatego możesz je wykorzystać w kuchni lub wilgotnej łazience.
Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą naszego sklepu.