Inne wzory paneli szklanych

Krajobrazy

Krajobrazy są uwielbiane przez naszych klientów z wielu powodów. Jednym z nich jest możliwość dopasowania paneli szklanych z krajobrazem do każdego wnętrza. Warto wspomnieć, że piękne widoki sprzyjają relaksowi i zadumie, dlatego tak chętnie dekorujemy nimi pomieszczenia. Krajobrazy na panelach szklanych to przede wszystkim różnorodne widoki, dzięki czemu każdy znajdzie wzór idealny dla siebie. Góry, woda czy zielony i naturalny las-wielbiciele każdego krajobrazu znajdą panele szklane odpowiadające ich zainteresowaniom.

Panele szklane z krajobrazem: przyroda na wyciągnięcie ręki

Źródłem najpiękniejszych i imponujących widoków jest właśnie przyroda. Można stwierdzić, że znajdziemy w ofercie nieskończenie wiele różnorodnych krajobrazów na panele szklane. Krajobrazy mogą wywoływać u nas uczucie relaksu, zadumy lub melancholii. W ofercie Glassing znajdziesz krajobrazy na panelach szklanych, które wyglądają realistycznie i wywołają uśmiech na twarzy domowników i gości. Pejzaże z naszej oferty idealnie oddają różne oblicza natury i prezentują odległe zakątki świata. Grafiki z przewagą zieleni to idealny sposób na lekkie wyciszenie.

Zastosowanie paneli szklanych z krajobrazem

Relaksujące widoki drzew, pięknych gór czy lasu mogą być bardzo dobrym pomysłem na dekorację biura czy poczekalni. Patrzenie na naturę w pozytywny sposób wpływa na nastrój człowieka. W biurze zaleca się wieszać grafiki, na których można skupić wzrok podczas krótkich przerw w pracy przy komputerze. Panele szklane z krajobrazem dość często wykorzystujemy w łazienkach, na przedpokoju czy w sypialni.

Jak dopasować panele ze szkła z krajobrazem do wnętrza?

Możliwości aranżacji pomieszczeń z wykorzystaniem grafik z krajobrazem są praktycznie nieograniczone. Imponujący widok lasu w salonie nada wnętrzu niepowtarzalny klimat i idealnie pasuje do wielu stylów. Grafiki przedstawiające zimę to ciekawa propozycja do wnętrz nowoczesnych lub minimalistycznych. W przedpokoju sprawdzą się najbardziej grafiki przedstawiające widoki pionowe. Pozwoli to powiększyć pomieszczenie za pomocą złudzenia optycznego. W eleganckich poczekalniach czy gabinetach spa postaw na relaksujące widoki wprawiające w zadumę.

Krajobrazy morskie na panelach szklanych

Wśród naszych klientów możemy zauważyć zachwyt nad widokami oceanów i mórz. Grafiki takie kojarzą nam się z lenistwem podczas upalnych wakacji i podróżami do egzotycznych krajów. Panele szklane z krajobrazem morskim to delikatna namiastka urlopu, którą możesz powiesić na swojej ścianie. Dekoracje w tym stylu to bardzo dobra propozycja do miejsc relaksu, czyli salonów manicure, spa czy salonów fryzjerskich. Krajobraz na panelach szklanych przywita gości miłym dla oka widokiem i już na wstępie zachęci do korzystania z usług.

Potrzebujesz więcej wzorów? kliknij