Panele szklane z dostawą 

Przewóz szkła to nie lada wyzwanie dla każdego producenta paneli szklanych. Doświadczenie pracowników Glassing pozwoliło wypracować nam najlepsze metody zabezpieczania przesyłek przed uszkodzeniem. Panele szklane kuchenne i łazienkowe możemy wysłać kurierem lub dostarczyć transportem firmowym.

Zasady zabezpieczenia szkła podczas transportu

Głównym celem podczas przewozu paneli szklanych jest zabezpieczenie ich przed przemieszczaniem w przestrzeni ładunkowej. Pracownicy Glassing oraz doświadczone firmy kurierskie dysponują dedykowanymi samochodami umożliwiającymi optymalne ułożenie przesyłek. Niezwykle istotne jest trwałe opakowanie przesyłki, które powinno być trwale sklejone grubą i wytrzymałą taśmą. Stanowi to duże ułatwienie podczas przenoszenia czy dostawy paczek. Transport paneli szklanych wymaga także specjalnych opakowań zabezpieczających szkło i chroniących je przed uszkodzeniem. Panele szklane Glassing są zabezpieczone w masywnej paczce wykonanej z drewna i płyty pilśniowej. W przypadku dużych przedmiotów bardzo istotne jest także odpowiednie zabezpieczenie w postaci styropianu czy pianek.

Prawidłowe oznaczenie paczek z panelami ze szkła

Jedną z istotnych kwestii dotyczących bezpieczeństwa szkła w transporcie jest również oznaczenie przesyłek. Dobrym rozwiązaniem jest naklejenie na paczce naklejki ostrzegawczej „Uwaga szkło”. Dzięki temu prostemu oznaczeniu pracownicy firmy kurierskiej będą uważniej obchodzić się z przesyłką. Każdą przesyłkę z zamówionymi przez Państwa panelami szklanymi oznaczamy w profesjonalny sposób, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom.

Jakie opakowanie do szkła?

Dopasowanie wielkości opakowania ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa transportu paneli szklanych. Za małe opakowanie nie pozwoli odpowiednio zabezpieczyć przedmiotu, ponieważ nie zmieści się styropian czy inne wypełnienie. Za duże opakowanie wymaga natomiast użycia bardzo dużej ilości styropianu i wypełniaczy. W Glassing dopasowujemy rozmiar opakowania z drewna do rozmiarów paneli szklanych. W środku umieszczamy styropian, a narożniki zabezpieczamy tworzywem sztucznym. Dobrze dopasowane opakowanie i wypełnienie pozwoli:

  1. unieruchomić panele szklane w przesyłce i zablokować je na czas transportu,
  2. wypełnić pustą przestrzeń w opakowaniu,
  3. owinąć panele szklane styropianem i specjalnymi narożnikami.

Te 3 wspomniane działania pozwolą w bezpieczny sposób transportować panele ze szkła.

Transport paneli ze szkła Glassing

W naszej firmie przykładamy wagę do zadowolenia klientów, którzy z chęcią polecą nasze usługi rodzinie czy przyjaciołom. Panele szklane dostarczemy na terenie całego kraju bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne.

Panele szklane i dostawa szkła do województw: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie.

Oferujemy 2 możliwości dostawy naszych paneli szklanych, które krótko scharakteryzujemy poniżej.

1. firma kurierska: niewielkie panele szklane wysyłamy do Państwa firmą kurierską. Zaliczamy do nich przesyłki, w których suma wszystkich 3 boków nie przekracza 2,8 m. Produkty umieszczamy w solidnym opakowaniu z drewnianej ramy obitej płytą pilśniową. Panele szklane są zabezpieczone styropianem oraz narożnikami,

2. transport firmowy: panele szklane o dużych gabarytach dowozimy własnym transportem. Samochody firmy Glassing są wyposażone w specjalne stojaki transportowe, dzięki czemu szkło jest przewożone w pionie. Rozwiązanie takie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w trakcie nawet bardzo długiej trasy do klienta. W tym przypadku panele szklane zabezpieczamy tylko narożnikami z tworzywa sztucznego. Nie ma bowiem konieczności specjalnego pakowania paneli ze szkła w opakowania z drewna i płyty pilśniowej. Klient po otrzymaniu produktu może od razu sprawdzić jego wygląd.

Zalety transportu firmowego Glassing

Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w dostawie delikatnych i kruchych przedmiotów. Samochody firmowe są ponadto wyposażone w taki sposób, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo wszystkich towarów. Transport firmowy paneli szklanych jest uzależniony od ilości zleceń. Najczęściej organizujemy takie trasy raz na cztery tygodnie, a w przypadku większej ilości zleceń co dwa tygodnie. Klienci doceniają transport firmowy ze względu na możliwość przewożenia nawet największych gabarytów. Dostarczymy pod wskazany adres panele szklane kuchenne o długości powyżej 3 metrów oraz panele szklane łazienkowe o szerokości do 1,5 m i długości około 3 metry. Transport realizowany przez firmę Glassing to także gwarancja całkowitego bezpieczeństwa, a odsetek uszkodzeń jest bliski 0.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów transportu naszych paneli pod wskazany adres.