Najpiękniejsze zdjęcia MotoShow Bielsko Biała

Glassing na Moto Show Bielsko Biała. 

Szybkie samochody oraz piękne kobiety dostarczają sporej dawki emocji. Co roku w Bielsko Białej odbywa się impreza motoryzacyjna, w której bierze udział nasza firma. Pomagamy w organizacji oraz przygotowujemy materiały reklamowe, a także nagrody dla uczestników.

Raj dla fanów motoryzacji

Na tym wydarzeniu każdy bez względu na wiek znajdzie atrakcje odpowiednie dla siebie. Organizator zadbał o bardzo oryginalne atrakcje, a także zapewnia rozrywkę dla najmłodszych. Co roku organizowane są przejazdy charytatywne sportowymi samochodami wspierające fundację Turbo Pomoc. Licytowane są przejazdy sportowym autem na trasie 30 km, przeloty helikopterem, drift taxi oraz wiele innych atrakcji, które wesprą działania fundacji. Na evencie 9-10 lipca pojawi się także największy na świecie Monster Truck. Każdy z uczestników wydarzenia może skorzystać z przejażdżki tym imponującym pojazdem. Przewidziano także atrakcje dla fanów zabytkowych samochodów. W Bielsko Białej będą miały miejsce zloty samochodów zabytkowych, modyfikowanych, amerykańskich, sportowych i wystawa motocykli. Goście będą mogli podziwiać wrak race, a także zasiąść na prawym fotelu jednego z pojazdów. Nie zabraknie także ciekawych pojazdów, np. samochodów militarnych, czy akrobacji quadem.

Raj dla fanów pięknych kobiet

Jedną z atrakcji Moto Show Bielsko Biała jest pokaz mody oraz wybór miss eventu. Pokaz mody odbędzie się w sobotę 9 lipca, a w niedzielę 10 lipca wybierzemy miss. Będziemy mogli również podziwiać pokazy tańca, w tym występ pole dance. Mówi się, że piękne kobiety są nieodłącznym elementem pięknych samochodów. Zdjęcia kobiet możemy wydrukować na naszych panelach szklanych lub obrazach na szkle.

motoshow Bielsko-Biała

Atrakcje dla dzieci

Współcześnie dzieci są dość często znudzone telewizją oraz internetem. Wydarzenie motoryzacyjne może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o ciekawie spędzony weekend w rodzinnym gronie. Organizator wydarzenia nie zapomniał o dzieciach i proponuje im przede wszystkim: duży plac zabaw, możliwość przejechania się zabytkowymi autami czy spróbowania potraw z ciekawych food trucków z kuchnią różnych krajów. Imponujące zabytkowe czy sportowe auta na pewno zainteresują niejedno dziecko.

Glassing i Moto Show Bielsko Biała

Od lat uczestniczymy w evencie jako widzowie, fani oraz bierzemy czynny udział w organizacji. Jednym z naszych zadań jest zapewnienie wysokiej jakości materiałów reklamowych. Drukujemy piękne dyplomy, napisy na statuetki oraz reklamy, które występują w postaci ulotek oraz plakatów. Wysoka jakość wydruku pozwala na maksymalne ukazanie szczegółów. Na naszej stronie znajdziecie galerię zdjęć z poprzednich edycji kalendarzy Moto Show Bielsko Biała. Warto wspomnieć, że każdy fan motoryzacji może zamówić sobie w naszym sklepie obraz na szkle lub panele szklane z motywem nawiązującym do imprezy. Wydrukować możemy imponujące zdjęcia samochodów, pięknych kobiet czy też pamiątkowe zdjęcia z konkursów.

Reklamy na szkle

Piękne i eleganckie tafle szkła towarzyszą nam tak naprawdę przez całe życie. Szkło wykorzystujemy w oknach, lustrach czy też panelach szklanych wysokiej jakości. Warto wspomnieć, że w przypadku różnego rodzaju wydarzeń wydruk na szkle możemy wykorzystać jako jeden z rodzajów reklamy. Produkty firmy Glassing możemy wykorzystać jako tablice reklamowe oraz szyldy z informacjami. Na szkle możemy wydrukować logo firmy czy umieścić marki różnorodnych produktów. Rozwiązanie takie można wykorzystać, aby podziękować sponsorom wydarzenia i zaprezentować ich markę w oryginalny i elegancki sposób. Wydruk na szkle można również wykorzystać jako dekoracje warsztatów samochodowych. Praca będzie znacznie przyjemniejsza, gdy zapewnimy sobie widok pięknych kobiet lub nowoczesnych aut. Reklamę na szkle można wykorzystać również jako szyldy koło warsztatów czy oznakowania wewnętrzne w firmach. W tym miejscu warto wspomnieć o bezpieczeństwie paneli szklanych. Powierzchnia szkła jest zabezpieczona specjalną folią, która uniemożliwia całkowite rozbicie szkła. Unikniemy w ten sposób potencjalnych skaleczeń oraz urazów w miejscu pracy.

Oferta Glassing

Jako grafikę na szkle możemy wykorzystać zdjęcia z eventu Moto Show Bielsko Biała. Dysponujemy także bankiem zdjęć, w którym znajdziesz praktycznie nieograniczoną możliwość wyboru.

W Glassing oferujemy dwa rodzaje technologii:

  1. Uno Glass: zdjęcia oraz grafiki drukujemy na specjalnym tworzywie, a następnie wgrzewamy je w szkło. Wykorzystujemy również folię do laminacji EVA. Produkt wyróżnia niska cena, estetyka wykonania oraz trwałość.
  2. Uno Glass +: technologia odróżnia się sposobem nadruku, a grafiki zostają w tym przypadku wydrukowane bezpośrednio na szkle. Szkło łączymy w warunkach próżniowych z folią do laminacji oraz białym podkładem z tworzywa sztucznego. Produkt wyróżnia niezwykle realistyczne ukazanie barw oraz szczegółów grafiki.

Podczas zakupu służymy pomocą oraz praktycznymi wskazówkami.

Zalety reklamy na szkle

Panele ze szkła lub obrazy na szkle możemy wykorzystać w wielu rodzajach wnętrz. Szkło jest idealnym nośnikiem reklamowym, ponieważ bardzo dobrze oddaje kolory oraz szczegóły. Panele szklane z nadrukiem wyróżnia bardzo proste czyszczenie, ponieważ powierzchnię panela wystarczy przetrzeć delikatną ścierką nasączoną preparatem do szkła. W warsztatach samochodowych mamy do czynienia z brudem oraz różnorodnymi zapachami. Szkło nie chłonie wilgoci, zapachów oraz jest odporne na zabrudzenia. Obrazy na szkle firmy Glassing będą więc niezwykle praktyczną dekoracją w tego rodzaju miejscach. Produkty są ponadto bardzo wytrzymałe i bez problemu mogą umilać pracę mechaników przez wiele lat. Możesz odmienić swój warsztat samochodowy w szybki sposób bez konieczności wykonywania remontu. Panele szklane z nadrukiem wystarczy zamocować do ściany za pomocą specjalnego kleju.

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia MotoShow Bieslko-Biała – www.glassing.pl/wzory/motoshow/