Drzwi do szaf przesuwnych i wnęk z grafiką

Zazwyczaj szafy spełniają w naszych wnętrzach funkcje praktyczne, czyli są miejscem do przechowywania. Warto wspomnieć, że nowoczesne szafy z drzwiami szklanymi z grafiką są ponadto niebanalną ozdobą pomieszczenia. Klienci doceniają je za niezwykłą wytrzymałość, łatwe czyszczenie oraz możliwość wyboru dowolnej grafiki.

Drzwi do szaf przesuwnych z grafiką

Bogactwo wzorów z banku zdjęć oraz możliwość umieszczenia na drzwiach własnej grafiki czyni to rozwiązanie niezwykle pomysłowym. Bez problemu dopasujesz wzór na drzwiach do stylu pokoju lub swoich zainteresowań. Warto wspomnieć, że możesz odświeżyć i odmienić pomieszczenie dzięki wymianie drzwi do szafy przesuwnej. Styliści wnętrz doceniają drzwi do szaf przesuwnych z grafiką za nowoczesność oraz szerokie możliwości wykorzystania w aranżacjach. Dzięki pięknym widokom czy panoramą miast możesz otworzyć okno na świat bez opuszczania domowego zacisza. Szafy są niezbędne w wielu rodzajach pomieszczeń od sypialni, pokoju dziecięcego aż po przedpokój czy lokale użytkowe. Tylko od naszej wyobraźni uzależniony jest wybór wzoru na drzwi do szafy przesuwnej.

Co wyróżnia drzwi do szaf przesuwnych z grafiką od Glassing?

Pracujemy z produktami szklanymi od wielu lat, dzięki czemu wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania. Podczas produkcji drzwi do szaf wykorzystujemy tylko sprawdzone metody oraz materiały. Wykorzystujemy szkło od polskich producentów, które prezentuje niezwykle wysoką jakość i wytrzymałość na długie lata. Drzwi do szaf przesuwnych z grafiką na szkle wyróżnia przede wszystkim:

  1. bardzo dobre odwzorowanie kolorów oraz kształtów,
  2. wysoka jakość zdjęć i grafik z naszej bazy wzorów oraz banku zdjęć online, (Adobe Stock czy Shutterstock )
  3. odporność na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć czy blaknięcie koloru,
  4. łatwość pielęgnacji,
  5. rozwiązania przyjazne dla środowiska i dla zdrowia.

Podczas zamawiania drzwi służymy profesjonalnym doradztwem oraz ustalamy z klientami wszelkie szczegóły.

Drzwi do szaf przesuwnych z grafiką do sypialni

W pomieszczeniu sprzyjającym odpoczynkowi postaw na grafikę przedstawiającą spokojny i relaksujący widok. Powinieneś raczej zrezygnować z szalonych i bardzo intensywnych barw. Świetnym pomysłem jest umieszczenie na drzwiach do szafy przesuwnej delikatnie osobistych oraz sentymentalnych zdjęć. Tematyka grafiki będzie wtedy znana tylko Tobie i najbliższym. W sypialni sprawdzą się także krajobrazy w kolorach pastelowych, motywy kwiatowe czy widok lasów, morza i gór. W ofercie Glassing znajdziesz ogromną różnorodność imponujących widoków, przyrody czy relaksujących zachodów słońca. Warto wspomnieć, że charakter szafy powinieneś dopasować do swoich indywidualnych upodobań.

Drzwi do szaf przesuwnych i wnęk z grafiką

Szafa z grafiką do pokoju dziecka

Planując umeblowanie do pokoju dziecięcego, możesz postawić na różnorodność wzorów oraz kolorów. Na drzwiach szafy do pokoju dziecięcego można umieścić praktycznie wszystko. Wielu rodziców decyduje się na grafikę nawiązującą do zainteresowań ich pociechy. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzymy dziecku jego prywatny świat, który będzie jego ostoją i idealnym miejscem do odpoczynku. Podczas wyboru grafiki skonsultuj się ze swoją pociechą i wspólnie wybierzcie najciekawszy wzór dopasowany do gustu dziecka i Twoich oczekiwań. Młodsze dzieci będą zachwycone wzorami nawiązującymi do zwierząt czy też ulubionych bohaterów z bajek. Nastolatki uwielbiają natomiast graffiti, abstrakcję czy krajobrazy pięknych miast. Latorośle na pewno docenią możliwość samodzielnego wyboru grafiki, która nawiązuje do ich charakteru czy zainteresowań. Ulubiony widok mogą mieć na swojej szafie, zamiast wieszać na ścianie plakaty. Warto wspomnieć, że grafika jest w rozmiarze XXL, więc na pewno przypadnie do gustu każdemu dziecku czy nastolatkowi.

drzwi przesuwne z grafiką do pokoju dziecka

Drzwi do szaf przesuwnych z grafiką do przedpokoju

Dość często traktujemy przedpokój po macoszemu i wybieramy tylko niezbędne i praktyczne meble. Warto wspomnieć, że szafy z grafiką mają wspomniane cechy, a ponadto są niebanalną ozdobą tej przestrzeni. Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które zobaczą nasi goście po wejściu do domu lub mieszkania. Duża i imponująca grafika na drzwiach przesuwnych na pewno zwróci uwagę gości i będzie odebrana w pozytywny sposób. Grafikę na drzwiach przesuwnych możesz dopasować do stylu mieszkania lub nawiązać do gościnnego charakteru Twojego domu. Sprawdzą się sielskie widoki, uspokajające niebo czy wzory abstrakcyjne.

Szafa przesuwna z grafiką w salonie

W wielu domach i mieszkaniach spotkamy szafę w salonie. W przypadku tak reprezentacyjnego wnętrza grafika na szafie przesuwnej powinna być imponująca. Postaw na grafikę, która będzie pasować do reszty mebli w salonie i ukaże zainteresowania domowników lub ich charakter. W salonie w stylu nowoczesnym sprawdzą się szczególnie grafiki przedstawiające wzory abstrakcyjne. Do salonu rustykalnego pasują piękne kwiaty czy relaksujące widoki. Szafa przesuwna z grafiką ma być w salonie mocnym akcentem wnętrza, a dodatkowo zdefiniuje styl pomieszczenia.

Grafiki na drzwi do szaf przesuwnych w lokalach usługowych

Gabinety lekarzy, fizjoterapeutów, prywatne firmy czy lokale gastronomiczne również wykorzystują szafy. Mebel pozwoli przechowywać różnorodne przedmioty, okrycia wierzchnie oraz wprowadzi porządek we wnętrzu. Tematykę grafiki na drzwi przesuwne dopasuj do rodzaju wykonywanego zawodu. Bardzo dobrym pomysłem np. do poczekalni dla klientów są relaksujące widoki czy panoramy miast. Wnętrze wyda się klientowi bardziej atrakcyjne i chętniej wróci kolejny raz na wizytę. Drzwi do szaf przesuwnych ze szkła to bardzo dobre rozwiązanie do tego rodzaju wnętrz. Szkło nie wymaga specjalnej pielęgnacji, a proces czyszczenia jest bardzo prosty.
Dostawa drzwi do szaf przesuwnych z grafiką na szkle

Firma Glassing oferuje w pełni kompleksowe usługi od doradztwa paneli szklanych do dostawy pod wskazany adres. Drzwi do szaf z grafiką dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres własnym transportem. Zajmujemy się delikatnymi produktami ze szkła od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na profesjonalny dowóz bez ryzyka uszkodzenia produktu. Nasze samochody są wyposażone w stojaki transportowe, a drzwi do szafy przesuwnej z grafiką będziemy przewozić w pionie. To najlepszy i najbardziej bezpieczny sposób dostawy zakupionych drzwi. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów zamówienia oraz transportu.