Inne wzory paneli szklanych

wzory paneli szklanych: obrazy

Sztuka jest obecna w ludzkim życiu od wielu stuleci. Już w czasach starożytnych ludzie malowali w jaskiniach postacie czy zwierzęta. Wraz z rozwojem cywilizacji obrazy te stawały się coraz bardziej wymyślne i przedstawiały wiele tematów, sytuacji oraz przedmiotów. Obrazami interesują się nie tylko osoby ceniące sztukę, ale także pasjonaci wnętrz czy projektanci. Ściany ozdobione obrazami tworzą niesamowitą atmosferę, wpływają na nastrój i są bardzo ciekawą dekoracją.

Co wyróżnia grafikę na szkle z obrazami?

W Glassing stawiamy na zadowolenie klientów i ich satysfakcję z kupionego produktu. Od lat doskonalimy nasze obrazy na szkle, dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami szkła. Podczas produkcji grafiki na szkle z obrazami wykorzystujemy niezwykle innowacyjne technologie pozwalające wydobyć z grafiki wszystkie szczegóły, barwy oraz piękno. Wydruki na szkle realistycznie oddają barwy oraz kształty ukazane na grafice. Szkło w obrazach pochodzi od polskich producentów prezentujących niezwykle wysoki poziom materiałów oraz wykonania. Nie zauważysz przebarwień na szkle nawet po wielu latach użytkowania naszych grafik. Warto wspomnieć, że grafika prezentująca obrazy jest nie tylko piękna, ale także praktyczna. Powierzchnię szkła wystarczy przetrzeć za pomocą wilgotnej ściereczki nasączonej preparatem do pielęgnacji szkła. Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo użytkowania i zabezpieczyliśmy szkło za pomocą specjalnej folii. Zapobiega ona całkowitemu rozbiciu szkła w przypadku uszkodzenia grafiki.

Grafiki na szkle z obrazami: oferta Glassing

W naszym sklepie znajdziesz produkty najwyższej jakości wykonane z dbałością o detale. Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów i dlatego oferujemy możliwość wyboru grafik z banku zdjęć. Oznacza to praktycznie nieograniczony wybór grafik prezentujących obrazy. W ofercie znajdziesz:
1. obrazy przestawiające sztukę nowoczesną,
2. wzory nawiązujące do przyrody oraz świata zwierząt,
3. abstrakcyjne obrazy, które sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu,
4. sielskie krajobrazy wspomagające relaks i odpoczynek,
5. obrazy prezentujące piękne widoki miasteczek czy urokliwe budynki.
Kolorystyka obrazów jest bardzo różnorodna, co gwarantuje dopasowanie grafiki na szkle do każdego wnętrza. W ofercie Glassing znajdziesz obrazy poziome, pionowe oraz kwadratowe. Wybierz wzór biorąc pod uwagę lubiane motywy i kolory, rodzaj wnętrza oraz ilość dostępnej przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Glassing.