Inne wzory paneli szklanych

wzory paneli szklanych: tekstury

Tekstury towarzyszą nam wszędzie i spotykamy je tak naprawdę każdego dnia. Wzorzysty dywan, tapeta na ścianie, cegła na budynku czy pikowana sofa. To tylko jedne z nielicznych tekstur, które często widujemy. Wzory te możemy wykorzystać do dekoracji wnętrz z pomocą obrazów szklanych od firmy Glassing.

Jak wybrać obraz na szkle ze wzorem tekstury?

Szeroki wybór wzorów oznacza bardzo dobre możliwości dopasowania obrazu do swojego wnętrza oraz preferencji. Podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę, wybierając konkretny wzór:
1. kolorystykę: w banku zdjęć znajdziesz różnorodne kolory grafik. Jedne propozycje są bardzo kolorowe i żywe, a inne bardziej stonowane. Tylko od Ciebie zależy jaką grafikę będzie przedstawiał Twój obraz na szkle. Kolor obrazu dopasuj na zasadzie podobieństwa lub kontrastu. W przypadku podobieństwa postaw na odcienie podobne do ścian, mebli lub dodatków we wnętrzu. Ciekawym rozwiązaniem jest także całkiem inny kolor obrazu, który będzie główną dekoracją,
2. grafikę: część propozycji przedstawia np. wzór cegły, pikowany materiał, kamienie, drewno czy abstrakcję. Rodzaj wzoru dopasuj do pomieszczenia oraz efektu, jaki chcesz uzyskać,
3. wielkość wzoru i jego kształt: w niektórych aranżacjach sprawdzą się prostokątne obrazy na szkle, a w innych najlepsze będą motywy na bazie kwadratu.

Gdzie wykorzystać grafiki szklane z teksturą?

Modne w ostatnim czasie szklane obrazy spotykamy w wielu rodzajach wnętrz. Na uwagę zasługuje fakt, że szkło nie pochłania wilgoci ani zapachów. Obrazy szklane możesz więc wykorzystać w spa, hotelach, łazience czy kuchni. Będą także świetną i oryginalną dekoracją salonu, sypialni, przedpokoju czy pokoju nastolatka. Niektóre grafiki nawiązują do relaksu i możesz je z powodzeniem wykorzystać w poczekalni u lekarza czy psychologa. Zastosowanie tego rodzaju grafik jest naprawdę różnorodne, a dekoracja będzie wytrzymała i ponadczasowa.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą sklepu.