Najczęściej wybierane wzory paneli szklanych

Najczęściej wybierane wzory paneli szklanych TOP 5

Ranking wzorów paneli szklanych TOP 5

Szkło jako materiał stosowany do wykończenia wnętrz od zawsze cieszył się ogromną popularnością. Jednobarwne panele ze szkła lakierowanego spotkać możemy w szafach przesuwnych, frontach meblowych czy okładzinach ścian. Kolorowe szkła idealnie komponują się również z lustrem – takie połączenie najczęściej zobaczyć możemy w łazienkach. Wraz z postępem technologicznym  pojawiły się na rynku panele szklane z wydrukiem bezpośrednim UV oraz panele szklane laminowane. Swoją rosnącą popularność zawdzięczają w dużej mierze możliwości personalizacji dla pojedynczych zleceń.

Jeśli zatem chcą Państwo nadać indywidualny charakter kuchni, stosując zamiast płytek panele szklane z grafiką, nic prostszego! Grafika na szkle może odmienić również Twoją szafę przesuwną, czyniąc ją bardziej nowoczesną ,a dekor szklany łazienkowy sprawi, że poczujesz się w niej jak we własnym SPA.

Różnorodność motywów graficznych jest ogromna, dzięki wykorzystaniu ogólnoświatowych stocków ze zdjęciami, takich jak www.fotolia.pl czy www.shutterstock.com .

Sami Państwo zdecydujcie, jaki wzór znajdzie się na panelach szklanych kuchennych,a jaki na szkle w łazience. By ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy dla Państwa ranking najpopularniejszych grafik.

Panele szklane do kuchni TOP 5

  1. Panel szklany z kategorii abstrakcja – fioletowa fala
  2. Panel szklany z kategorii kwiaty,rośliny – storczyki
  3. Panel szklany z kategorii przestrzennie (3d) – kamienie z lilią
  4. Panel szklany z kategorii abstrakcja – pomarańczowa fala
  5. Panel szklany z kategorii kwiaty,rośliny –trawa

Panele szklane łazienkowe oraz szafy przesuwne z grafiką TOP 5

  • Panel szklany z kategorii kwiaty,rośliny– brzoza
  • Panel szklany z kategorii miasto – Paryż
  • Panel szklany z kategorii kwiaty,rośliny  – drzewo
  • Panel szklany z kategorii mosty – molo
  • Panel szklany z kategorii abstrakcja – fala