Masz pomysł, ale nie masz projektu?

A może masz pomysł, a nawet wykonawcę – ale… nie masz projektu?

W obu przypadkach warto zwrócić się do firmy, która zajmuje się na co dzień wykonywaniem projektów graficznych – najlepiej tych związanych z wystrojem wnętrz, dekoracjami czy elementami wykończenia przestrzeni.

Glassing to sprawnie działający zespół ludzi, który jest w stanie wykonać całe zlecenie, opiewające na panele szklane (czy inne dekoracje) od A do Z. Bardzo ważny jest początek realizacji – czyli wykonanie lub zaproponowanie, idealnego dla naszego Zleceniodawcy, projektu graficznego. Sprostanie wyobrażeniom Klientów nie zawsze jest łatwe – ale niemal zawsze się udaje! Profesjonalne podejście do projektowania, kompozycji, aranżacji sprawiają, że koniec końców wypracowujemy wymarzony efekt. Dzieje się tak za sprawą nie tylko wieloletniego doświadczenia graficznego, ale także zainteresowania branżą, trendami, materiałami, fakturami, kolorami, modą i tendencjami w projektowaniu wnętrz.

Projekt z produktami stanową kompletne zamówienie. Zamawiający panele szklane od Glassing projekt graficzny dostaje w komplecie – gratis. Nie trzeba więc się obawiać, że nie dostarczycie zdjęcia, plików czy samego projektu. To wszystko pozostaje po stronie projektanta Glassing – łącznie z konsultacjami, analizą, a także wykupieniem zdjęcia.

Uważasz, że robimy inspirujące, dobre projekty? A potrzebujesz tylko projekt, bez produktu? A może jesteś wykonawcą, oferujesz swoim Klientom różne wydruki, ale nie masz czasu na projektowanie ani głowy do tego? Właśnie dla takich osób Glasinng stworzył niedawno trzy pakiety projektowe do wyboru. Znajdziesz je na stronie głównej, na jednym z trzech slajdów. Pakiet ONE, TRIO i MULTI odpowiadają na potrzeby zarówno pojedynczego zlecenia, jak i stałej współpracy. Chcemy podzielić się doświadczeniem i mieć swój mały udział w wystroju kolejnego wnętrza. Zainspiruj się naszą bazą wzorów!

Wyżej wymienione pakiety obejmują projekty kuchenne, łazienkowe, dekoracje do salonu, fronty mebli, obrazy szklane czy obrazy na płótnie, indywidualne tapety…

Pytajcie o wszystko, co tylko widzicie w swojej wyobraźni. Zaprasza cały zespół projektantów Glassing! :)